top of page

Vítejte v roce kovové Krysy

25. ledna startuje nový čínský rok kovové Krysy, kterým zároveň začíná časový cyklus nového dvanáctiletí. Rok 2020 tak bude plný změn a ve vašem počínání někdy nezůstane kámen na kameni. Na ty, kteří se o ně zaslouží, čekají nové příležitosti.  

Loajálnost, vděčnost a upřímnost budou mít konečně větší váhu. Budete mít pocit, že máte hodně energie, ale nezapomínejte na odpočinek!

Největší podporu v roce Krysy budou mít ti, kteří se narodili ve znamení Buvola, Zajíce a Kohouta. Nejvícevýzev pak čeká na zrozence Koně. Ani zrozenci Tygra nepřijdou zkrátka, a to zejména ve studiu a kariéře spojené s cestováním. Skvělý rok pro budování kariéry budou mít také Draci, kteří mají šanci zazářit hlavně v oblastimarketingu a prodeje. Had tak velkou podporu mít nebude, měl by se proto zaměřit na řešení starých sporů a záležitostí, které dlouho zanedbával. Má totiž velkou šanci dotáhnout vše do zdárného konce. Kozu také čeká úspěšný rok, může se konečně vrhnout do něčeho nového, o čem už dlouho přemýšlí. Opice by se měla raději držet svého zaběhnutého pořádku a řídit se příslovím dvakrát měř, jednou řež. Pes má za sebou dva náročné roky a tenhle pro něj bude konečně mnohem lepší. Musí však být aktivní, aby dokázal využít svůj potenciál. Zrozenci Prasete se konečně najdou a budou schopni vnímat věci v souvislostech. Čekají je také nové příležitosti a znalosti.

Co se týká zdravotních zátěží, pečujte o svůj trávicí systém, nepřejídejte se a stravujte se střídmě a pravidelně. Myslete také na svůj močový měchýř, dostatečně pijte převařenou vodu, nejlépe mezi 8:00 až 10:00 a 15:00 až 17:00, abyste zajistili kvalitní činnost vodního hospodářství a zdárně podpořili zbavování se odpadů z těla.

Comentários


bottom of page