top of page

Vítejte v roce vodního Zajíce


Vítejte v roce vodního Zajíce, který začíná právě dnes, tedy 22. ledna 2023.


Tento rok nás bude provázet zklidnění, budeme mít prostor pro znovuzískání vnitřního klidu a rovnováhy. Vyléčíme si rány, které jsme utržili v letech minulých, a posílíme se, abychom měli energii do dalších dnů.


Činorodý, aktivní, trošku pedantský Zajíc má rád přímost, pořádek a efektivitu. Pokud budete chtít dosáhnout úspěchu, zapracujte na svém dosavadním přístupu k životu, budete potřebovat silnou vůli a sebedisciplinu. Bez těchto dvou vlastností se v tomto roce prostě neobejdete.


A protože Zajíc je vodní, nezapomeňte chránit své ledviny, zdroj naší životní síly, schopnosti tvořit a realizovat své sny a plány.


Nejlepší sporty pro tento rok jsou všechny, které jsou spojeny s vodou, nezapomeňte na dlouhé procházky a správné dýchání. Ledviny pomáhají plicím v nádechu, takže tyto dva orgány se vzájemně velmi potřebují.


Ve stravě upřednostňujte vše, co dodá organismu sílu a tekutiny. Vývary z masa, zeleniny nebo obilovin, podušenou zeleninu, černá semínka (slunečnice, mák, černý sezam) a potraviny se žlutou a oranžovou barvou (brambory, tuřín, jáhly) a veškerou zeleninu, která má jedlou část v zemi (celer, mrkev, petržel, batáty, červená řepa atd.)


Klid a pohodu nám přinesou všechny odstíny modré barvy.


Přeji všem, abyste zdárně propluli rokem vodního Zajíce.

Comments


bottom of page